2022 BLACK SERIES Travel Trailers and Camper

BLACK SERIES - New Travel Trailers and Camper.
 

12ft Classic Camper Tent Trailer

Причеп-Палатка для Подорожей - СЕРЖАНТ

BSK - Recreational Vehicles

Recreational Vehicles – Транспортні Засоби обладнанні для подорожей та проживання, продаж в Україні.

Транспортні Засоби Обладнання для Проживання та Подорожей користуються великою популярність в Європейських крайніх та в Північній Америці на протязі багатьох років.

Транспортні Засоби Обладнання для Проживання та Подорожей  відносяться до категорії - RECREATIONAL VEHICLES що скорочено позначається як – RV або MOTOR HOME (Будинок з мотором) та CAMPER.

RV та MOTOR HOME - це Північно Американська скорочена назва категорії Транспортних Засобів Обладнаних для Проживання та подорожей.

В Європейських Країнах розповсюджена трохи інші назви для даної категорії ТЗ такі як Reisemobil, Camper Trailer, Caravan та може використовуватися і Американська назва RECREATIONAL VEHICLES.

RECREATIONAL VEHICLES це загальна назва типу ТЗ яка включає в себе три основних класи Транспортних Засобів Обладнаних для Подорожей та Проживання які мають двигун що дозволяє рухатися самостійно:
 
CLASS - A,  MOTOR HOME
CLASS - B,  MOTOR HOME
CLASS - C,  MOTOR HOME

Також до RV типу відносяться - причепи обладнанні для проживання RV Travel Trailers та напівпричепи обладнання для проживання (типу - Fifth Wheel / П'яте колесо), спеціально розроблені модулі обладнанні для проживання типу TRUCK CAMPER, та інші спеціально розроблені конструкції обладнанні для проживання які можна чіпляти до легкового автомобіля або закріпити в кузові позашляховика.

В теперішній час Транспортні засоби обладнанні для Проживання виробляються в основному в США, Канаді та Європейських країнах.

Це обумовлено на наш погляд тим що подібні спеціально розроблені для подорожей транспортні засоби як правило мають нестандартну та індивідуальну конструкцію з можливістю встановлення до 50 додаткових опцій з 5 варіантами кожної опції, тобто кожен будинок на колесах або причіп обладнаний для проживання є нестандартним виготовленим в більшості за індивідуальним замовлення тобто це не серійні легкові автомобілі.

Тому при виробництві Автобусів або причепів обладнаних для проживання використовується індивідуальне планування внутрішнього простору для виготовлення якого підходить тільки ручна робота тому вартість RV автобусів та причепів залишається доволі високою в порівнянні з транспортними засобами що випускаються серійно.

Еле на даний час враховуючи що багато комплектуючих які застосовуються комплектації та виготовленні Будинків на колесах виробляються серійно вартість самих будинків на колесах та причепів обладнаних для проживання значно знизилась порівняно з минулим століттям.

ТОВ "БУСКИЇВ" займається продажом та постачанням Транспортних Засобів Обладнаних для Подорожей та Відпочинку на Український Ринок протягом 10 років, за цей час ми набули значного досвіду в торгівля транспортними засобами обладнаними для проживання та налагодили систему доставки з США та Канади.

Ми пропонуємо своїм клієнтам як нові так і Б/В  Моторні та Причіпні Транспортні Засоби Обладнанні для Проживання зроблені в США, Канаді та Європейських країнах.

© ТОВ  "БУСКИЇВ"/ BUSKIEV Ltd., Киев, Украина - http://www.buskyiv.com

PREVOST H3 - 45 VIP Entertainment coach, USA

Гастрольный Автобус - Prevost XL II Le Mirage

Country Coach - Motor Home

Buskyiv Ltd., Ukraine

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com